EPTT Entegrasyonu

epttavm logo

EPttavm PTT güvencesi ile 2012 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. EPttavm PTT kargo ile Türkiye’nin en ücra yerlerine bile gönderim yapmaktadır. Üstelik gönderimin süresi de diğer firmalara göre daha düşüktür. Yakın zamanda yurt dışı satışlarına da açılan EPtt Avm her geçen gün büyümesini sürdürmektedir ve PTT hizmetleri ile entegre olarak çalışmasıyla adından söz ettirmeye devam edecek bir pazar yeridir. ePttAVM.com dinamik yapısı ve kolay kullanımı, avantajlı alışveriş imkanları ile her geçen gün daha fazla kitleye ulaşmaktadır.

EPttavm Mağaza Başvurusu

epttavm.com’da mağaza açarak, satış yapmaya başlamak için başvuru yapıp, evraklarınızı göndermeniz yeterlidir. Süreç olumlu olarak sonuçlandıktan sonra OmniTicaret – EPTT AVM API entegrasyonu ile ürünlerinizi kolaylıkla satışa açabilirsiniz.

OmniTicaret EPttavm Entegrasyonu

OmniTicaret EPtt AVM ile API entegrasyon hizmeti sunan ilk firmalardandır. E-Ticaret sitenizde bulunan ürün bilgileri, EPtt AVM’den gelen siparişlerin bilgileri; EPtt platformu ve e-ticaret paneliniz arasında periyodik olarak aktarılmaktadır. API ile entegrasyon işlemleri bir göreve bağlanarak günlük, periyodik(dakika,saat), aylık, haftalık olarak tamamlanır ve çalışmaya devam eder. EPtt AVM entegrasyonunun özellikleri;

  • Ürün bilgileri oluşturulur güncellenir.
  • Ürün resimleri ve özellikleri oluşturulur güncellenir.
  • Ürün varyantları (renk-beden,özel) tanımları oluşturulur güncellenir.
  • Stok, fiyat bilgileri otomatik güncellenir.
  • Sipariş bilgileri OmniTicaret Panelinize aktarılır.
  • Sipariş durum bilgileri güncellenir.

Tüm Pazaryeri Entegrasyonlarımız